пʼятницю, 16 січня 2015 р.

Інформація про мене



Інформаційна картка

1.     Прізвище, ім’я та по батькові:  Дубовська Світлана  Станіславівна
2.     Дата  і місце народження 27.05 1978 рік, село Осташки  Хмельницького району
3.     е-mail dubovska2705@meta.ua
4.     Навчальний заклад, спеціальність за дипломом: Камянець-Подільський державний педагогічний університет, 1999 рік ,спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти ,українська мова і література та німецька мова і література.
5.     Місце роботи
Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Плесна вул. Леніна ,5_ Шепетівського району Хмельницької області, тел. 25184, e-mail pleschool@mail.ru
Стаж роботи:   15 років
6.     Кваліфікаційна  категорія_-І_кваліфікаційна категорія
7.     Педагогічне кредо
                                                         Завдання педагога в тому,
 щоб підвести  дітей до дверей життя,
                                              дати ключ і навчити учня
          користуватися цим інструментом.
В. Сухомлинський


15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуєте                       У своїй роботі використовую такі освітні технології : інформаційні, інтерактивні ,проектування
16. Власний особистісний і педагогічний портрет
Як у краплі роси відображається весь світ, так у вчителя повинна,я вважаю, відображатися вся культура. Я люблю дітей, всіляких: гучних і тихих, слухняних і примхливих, чистеньких, доглянутих і неохайних, гарненьких і не дуже. На тій простій підставі, що вони - діти. Я маю бути зразком вихованості і культури поведінки; грубість, крики, образи в школі недопустимі.
                    Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось головна змістова лінія, що проходить через мою педагогічну діяльність. Моя робота – це безмежне поле, на якому потрібно завзято та наполегливо працювати. Щодня пошук, щодня несподіванки, то прикрі, то кумедні, щодня – відкриття, які неможливі без натхнення.
           Інколи думаю – досить… Але є в нашій роботі щасливі й радісні моменти заради яких хочеться працювати, вдосконалюватися, і тоді схаменешся – все недаремно! І знову починаю  спочатку…
А.С. Макаренко зазначав, що «…діти – це життя, і життя прекрасне, і ставитися до них треба як до товаришів і громадян, поважати їхнє право на радість і обов’язок відповідальності». Тому я , як вчитель  є творцем дитячих душ, процес педагогічної творчості постійно підштовхує на пошуки нових методів і форм роботи з учнями.
Розуміти дітей – означає володіти щонайвищою майстерністю їхнього виховання. Хто виховує хороших людей, той і перемагає. Я  повинна  піднятися до розуміння того, що кожна дитина, кожен учень – це Особистість, яку я повинна відчути серцем, підтримати в разі необхідності, вселити надію на щасливе майбутнє. Головне – створити в людині Людину. Це як збудувати храм, що завжди не просто. Для цього потрібно змінити свою свідомість, перейти на інший рівень. Одягти інші окуляри. Інакше подивитися на світ. Але тільки так можна і себе вдосконалити і допомогти іншим досягнути життєвого успіху. 
Не можу не сказати на закінчення про зовнішній вигляд вчителя.  Сучасний вчитель, молодий чи літній, повинен стежити за собою, бути охайним, мати свій стиль. Діти люблять красиве у всіх проявах.
Учитель - це покликання, учительство - це служіння, а не робота.

Немає коментарів:

Дописати коментар